Majestátní hotel s lázeňskou péčí.

Hotel Richmond

Parkhotel Richmond se nachází v klidné části Karlových Varů, na břehu řeky Teplé, je obklopen stylovým anglickým parkem. V tomto parku je umístěna originální japonská meditační zahrada a překrásný pavilónek s vlastním pramenem, nazvaným Štěpánka. Hotel Richmond se pyšní historií starší než 170 let.

V Parkhotelu Richmond najdete moderní bazénové a wellness centrum. Součástí bazénového centra je bazén o velikosti 12,5×6,5 m, s teplotou vody 29st. C, vířivka, Kneippův chodník, společná parní sauna a bazének s vřídelní vodou. Ve wellness centru, které přímo navazuje na bazénové centrum, se nachází dvě finské sauny odděleně pro muže a ženy, společná bylinná sauna a solné tepidarium, ledová studna a infra-lavice. Při zakoupení jakéhokoli pobytu je bazénové i wellness pro klienty hotelu zdarma.

Celková kapacita hotelu je  124 pokojů, každý pokoj je vybaven satelitní televizí, telefonem, ledničkou a trezorem. Každá koupelna je vybavena fénem a osobní váhou. Každému hostu je k dispozici župan po celou dobu pobytu.

Hosté Parkhotelu Richmond mají na výběr z mnoha typů pokojů od standartních přes pokoje s balkonem po luxusní apartmá. Všichni klienti, kteří jsou ubytováni v Parkhotelu Richmond, mají automaticky možnost volného vstupu do bazénového a wellness centra.

Hotel má vkusně a stylově zařízenou restauraci, kavárnu s letní terasou a barem, salónek s barem s kapacitou 35 osob a slavnostní sál v klasickém stylu s kapacitou 200 osob.